News

Nina Dobrev: Sexiest Natural Beauty

30. července 2014 v 8:46 | Zoe


Mám tu pro vás dokonalou zprávu! Nina vyhrála nejvíce sexy přirozenou krásku! Musím říct,že naprosto souhlasím! :)) Moc jí gratuluji.
Také je tam cast The Vampire Diaries.TVD cast vyhráli nejvíce sexy cast. :)

Pokud se chcete podívat i na jiné celebrity můžete se podívat ZDE!

Teen Choice Awards: Nominations

23. července 2014 v 13:40

Jak už někteří víte 10.srpna 2014 se koná nominace Teen Choice Awards.Každý den můžete hlasovat pro své favority!Pokud chcete můžete hlasovat ZDE!
Také další skvělá novinka je,že Nina na TCA bude moderovat.To samé i její kolega Ian Somerhalder.Jen ještě nevíme jestli budou spolu moderovat.

Pokud vás zajímá v jaké je kategorii Nina a The Vampire Diaries podívejte se níže:
CHOICE TV SHOW: SCI-FI/FANTASY
Arrow
Once Upon a Time
Sleepy Hollow
Teen Wolf
The Vampire Diaries

CHOICE TV ACTRESS: SCI-FI/FANTASY
Claire Holt, The Originals
Ginnifer Goodwin, Once Upon a Time
Kat Graham, The Vampire Diaries
Kristin Kreuk, Beauty and the Beast
Nina Dobrev, The Vampire Diaries


Nina Dobrev Says She Tries to Be Good to Everyone, Including Her Exes

21. července 2014 v 17:25

Úžasná Katty~ přeložila rozhovor ,který zveřejnili na E!Online! :)

Zdá se, že Nina Dobrev by byla skvělý nesmrtelný miláček i v reálném životě!

"Nemám ráda žádnou negativitu," řekla hvězda seriálu Vampire Diaries pro časopis Nylon. "Snažím se být dobra pro každého, ať je to moje láska, kamarád nebo bývalý. Vždy se snažím jednat s lidma tak, jak si já přeji, aby oni jednali se mnou."

A opravdu to dodržuje? No, její kolega, Ian Somerhalder, který já záreveň i jejím bývalým přítelem s tím rozhodně souhlasí.
"Vždycky mě nechá sníst poslední hranolku," vyjádřil se.

Nina promluvila také o dalším soustu, které má na talíři. A to o účinkování v komedii Let's Be Cops. Tato brunetka uznala, že to bylo "děsivé" pro změnu natáčet komedii.

"Je to děsivé. Umím se dostat do emocí a začít brečet, ale je to nátlak, když si myslíte, že musíte být vtipní... Fakt musíte být nevázaní a odvážní."

Damon Wayans Jr., který s ní ve filmu kraje, řekl Nylonu: "Ona fakt ví, jak to zahrát - a je pro každou srandu."

A co se týče pokračování Vampire Diaries, Ian obdivně sdělil, že se Nina "naučila, jak se dostat ke zlu, které je uvnitř - to zlo, které je v každém. Vždycky chce dělat sama kaskadérské kousky. Někdy ji nechají, někdy ne."

25letá herečka také uznala, že je zvláštní být v pozici, kde úplní cizinci jsou velmi dobře obeznámení o jejím životě.

"Opravdu na tu dynamiku zapomínám," řekla Nina pro Nylon. "Lidé si myslí, že vás znají, když jste každý týden v jejich obýváku po dobu pěti let. Ale mně je vždycky trochu nepříjemné, když o mě lidi vědí víc než já o nich."

Ale není to tak, že by spěchala k tomu, aby se stala méně slavnou nebo tak něco.

"Úspěch je jediná možnost - teda, nejvyšší level úspěchu je jediná možnost," řekla ke svým plánům do budoucna. "V tomto jsem tak trochu extrémista."

Nylon Magazine Interview - Sneak Peek

19. července 2014 v 13:00

Katty~ přeložila článek pro Nylon.Ale ještě to není všechno je to zatím jen úryvek z toho co nás čeká.V srpnovém vydání se můžete těšit na delší rozhovor. :)

Už 6 epických sérií nám Nina Dobrev dává omluvenky, abychom si ve čtvrtek nedělali žádné plány a mohli zůstat na gauči s popcornem a samozřejmě s Vampire Diaries. Tento seriál od CW, který už na televizních obrazovkách vídáme dlouho, ji možná proslavil, ale naše srpnová dívka nám z poslední doby sdělila několik dalších rolí, do kterých se může zakousnout.

Když hrála ve filmu Perks of Being a Wallflower a teď má na obzoru další filmy - akční komedii Let's Be Cops a hororový film Final Girls, je jasné že se 25letá herečka nevyhýbá změnám. To je nakonec přesně to, co znamená být herečkou. A to je ta kvalita, kvůli které je perfektní právě pro naše vydání, které je specializováno na rifle.

Všechno můžete vidět, jakmile se toto vydání objeví na stáncích, 30. července, ale teď si dejme malou ochutnávku toho, co nás čeká.

O slávě:
"Lidé si myslí, že vás znají, když jste každý týden v jejich obýváku po dobu pěti let. Ale mně je vždycky trochu nepříjemné, když o mě lidi vědí víc než já o nich."

O módě:
"Nevyrůstala jsem jako taková ta holčičí holka ... Měla jsem módu ráda, ale moc jsem se v tom nevyznala. Nenosila jsem pořád ty nejlepší outfity ... Nějakou dobu jsme vlastně nakupovali v The Salvation Army."

O její osobnosti na červeném koberci:
"Nepřipadá mi to reálné, protože v tom světě nežiju. Když jdu na takové akce, většinou jsem ve městě jen právě kvůli tomu a poté pozdě večer odjedu. Možná jsem někdy zůstala i na After párty, Nějakým způsobem se zdá, že jsem stále fanoušek. Dost lidí jsou ohledně toho cyničtí a znudění, ale tam jsem se já ještě nedostala."

O účinkování v komedii:
"Je to děsivé. Umím se dostat do emocí a začít brečet, ale je to nátlak, když si myslíte, že musíte být vtipní... Fakt musíte být nevázaní a odvážní."

Comic-Con 2014 in San Diego

11. července 2014 v 15:12
» Děkuji ZDROJI

Jak už víte každý rok se koná Comic Con, kde mají svůj panel, během kterého odpovídají na fanouškovské otázky.Také dále během akce probíhá autogramiáda,různé párty atd...Comic Con se tento rok bude konat v San Diegu od 24.července do 27.července.
Cast z The Vampire Diaries se zúčastní: Nina Dobrev,Ian Somerhalder,Paul Wesley,Kat Graham a producentka Julie Plec.Jejich panel se bude konat v sobotu 26.července.Už se nemůžu dočkat! :3
 
 

Reklama