Nina Dobrev Says She Tries to Be Good to Everyone, Including Her Exes

21. července 2014 v 17:25 |  News

Úžasná Katty~ přeložila rozhovor ,který zveřejnili na E!Online! :)

Zdá se, že Nina Dobrev by byla skvělý nesmrtelný miláček i v reálném životě!

"Nemám ráda žádnou negativitu," řekla hvězda seriálu Vampire Diaries pro časopis Nylon. "Snažím se být dobra pro každého, ať je to moje láska, kamarád nebo bývalý. Vždy se snažím jednat s lidma tak, jak si já přeji, aby oni jednali se mnou."

A opravdu to dodržuje? No, její kolega, Ian Somerhalder, který já záreveň i jejím bývalým přítelem s tím rozhodně souhlasí.
"Vždycky mě nechá sníst poslední hranolku," vyjádřil se.

Nina promluvila také o dalším soustu, které má na talíři. A to o účinkování v komedii Let's Be Cops. Tato brunetka uznala, že to bylo "děsivé" pro změnu natáčet komedii.

"Je to děsivé. Umím se dostat do emocí a začít brečet, ale je to nátlak, když si myslíte, že musíte být vtipní... Fakt musíte být nevázaní a odvážní."

Damon Wayans Jr., který s ní ve filmu kraje, řekl Nylonu: "Ona fakt ví, jak to zahrát - a je pro každou srandu."

A co se týče pokračování Vampire Diaries, Ian obdivně sdělil, že se Nina "naučila, jak se dostat ke zlu, které je uvnitř - to zlo, které je v každém. Vždycky chce dělat sama kaskadérské kousky. Někdy ji nechají, někdy ne."

25letá herečka také uznala, že je zvláštní být v pozici, kde úplní cizinci jsou velmi dobře obeznámení o jejím životě.

"Opravdu na tu dynamiku zapomínám," řekla Nina pro Nylon. "Lidé si myslí, že vás znají, když jste každý týden v jejich obýváku po dobu pěti let. Ale mně je vždycky trochu nepříjemné, když o mě lidi vědí víc než já o nich."

Ale není to tak, že by spěchala k tomu, aby se stala méně slavnou nebo tak něco.

"Úspěch je jediná možnost - teda, nejvyšší level úspěchu je jediná možnost," řekla ke svým plánům do budoucna. "V tomto jsem tak trochu extrémista."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama